Oferta

Rejsy wędkarskie – Sea Angel

Oferta wypraw morskich i rejsów wędkarskich na dorsza

UWAGA: Każdy uczestnik wyprawy morskiej na dorsza musi posiadać ze sobą dowód osobisty lub paszport!

Kuter Sea Angel wypływa w rejs wędkarskiOFERUJEMY RABAT DLA STAŁYCH KLIENTÓW REJSÓW WĘDKARSKICH. ZBIERAJ U NAS PIECZĄTKI W KSZTAŁCIE DORSZA NA SPECJALNEJ „KARCIE POKŁADOWEJ SEA ANGEL”. WYPŁYŃ 10 RAZY, A 11 RAZ POPŁYNIESZ ZA DARMO!

Ofertę morskich wypraw na dorsza kierujemy zarówno do osób szukających nowych wrażeń, jak i doświadczonych wędkarzy. Na rejsy wędkarskie zapraszamy osoby indywidualne i grupy zorganizowane. Oddajemy do Państwa dyspozycji najlepiej wyposażoną jednostkę – SEA ANGEL.

W  galerii zdjęć możesz sprawdzić jak prezentuje się kuter wędkarski, który używamy w trakcie wędkarskich wypraw na dorsza.

Oferujemy morskie wyprawy na dorsza dla Klientów indywidualnych oraz grupowych:

 

  • czas rejsu wędkarskiego – 10, 12 lub 15 godzin
  • ciepły posiłek, gorące napoje i woda mineralna wliczone w cenę
  • m/y Sea Angel jednorazowo może zabrać na pokład do 17 osób
  • wystawiamy faktury VAT
  • przy zamówieniach grupowych możliwość negocjacji cen

Kuter Sea Angel w porcie w Ustce

Cennik

Ceny wyprawy wędkarskiej zawierają ubezpieczenie, opłaconą licencję połowową oraz pobyt na łodzi wraz z wyżywieniem (zależnie od długości rejsu). W zależności od pory roku godziny rejsów mogą ulec zmianie, dlatego dokładnych informacji udzielamy w momencie przyjmowania zgłoszeń. W przypadku grup zorganizowanych, czas rejsu wędkarskiego może być indywidualnie uzgadniany. Przy rezerwacji całej jednostki istnieje możliwość całkowitej zmiany programu łącznie z wyborem portu wyjścia.

jacht morski Sea Angel ,widok na napis

 

 

 

 

 

KOSZT CZARTERU JACHTU NA WYPRAWĘ WĘDKARSKĄTO 3,500 PLN ZA DOBĘ. KAŻDA KOLEJNA DOBA KOSZTUJE 2,500 ZŁ (W CENĘ WLICZONA JEST OBSŁUGA PRZEZ ZAŁOGĘ ORAZ WYŻYWIENIE – DO USTALENIA).

Wypożyczamy również sprzęt wędkarski i akcesoria. Służymy fachową pomocą w drobnych naprawach sprzętu. Oferujemy patroszenie i filetowanie złowionych ryb. Wszystkie rejsy wędkarskie i noclegi podlegają indywidualnej negocjacji ceny. Jeśli interesują Cię morskie wyprawy na dorsza, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania szczegółowych informacji. Wyprawy morskie i rejsy wędkarskie to nasza specjalność!

Ceny zależą od liczby osób na pokładzie i długości rejsu. Dla grup zorganizowanych godzinę rozpoczęcia wyprawy wędkarskiej i jej długość można zmienić według życzenia. Jesteśmy elastyczni, a zadowolenie naszych Klientów jest najważniejsze.

Zapraszamy na pokład Sea Angel!