Rejsy na Bornholm

REJSY NA BORNHOLM

1 - Rejsy na Bornholm - www.sea-angel.plMarzysz o zwiedzeniu malowniczej, duńskiej wyspy Bornholm. Nic prostszego. Organizujemy rejsy do miejscowości Nexo.

Cena to 400 zł za osobę w dwie strony. Cena zawiera ubezpieczenie, bilet w dwie strony, możliwość zabrania rowerów w cenie, 2 noclegi na łodzi (podczas rejsu), kawę, herbatę i dobrą zabawę:)

3 - Rejsy na Bornholm - www.sea-angel.plPlanowane wypłynięcia są na niedziele godzina 23.00 w porcie w Nexo jesteśmy ok 8.00 . Turyści mają cały dzień dla siebie. Statek odpływa o godzinie 22.00 i na miejscu w Ustce jest we wtorek o godzinie 7.00 .

Na pokład zabieramy 12 osób ( zgodnie z międzynarodową karta bezpieczeństwa)
Na rejsie turystycznym na Bornholm nie będzie możliwości łowienia ryb. Turyści przed wypłynięciem będą mogli zakupić mapy Bornholmu, oraz pomożemy w znalezieniu dobrej wypożyczalni rowerów z Ustki lub okolicy, wszystko przy współpracy z Lokalną Organizacją Turystyczną.

2 - Rejsy na Bornholm - www.sea-angel.plJeżeli pogoda jest nie odpowiednia rejs jest przesuwany lub odwołany.

 

 

 

 

 

Wybierając się na wyspę Bornholm, bilety na różnego rodzaju wycieczki możemy kupić już w Polsce. Można też indywidualnie zwiedzać tę piękną wyspę. Znajdziemy na niej mnóstwo ścieżek rowerowych. Korzystając z wycieczki autokarowej można odwiedzić park wodny Joboland. Nie można też zapomnieć o zobaczeniu jednej z największych atrakcji, jaką są szczątki średniowiecznego zamku Hammershus.

Możemy również podziwiać różnego rodzaju zabytkowe wiatraki, kościoły oraz ślady pozostawione po Wikingach. Na wyspie prezentowane są także ciekawe niewielkie manufaktury, gdzie przedstawiono dawne sposoby na wyrób cukru, czekolady oraz karmelu. na wyspie w większości znajdziemy miejscowości rybacki, a co za tym idzie możemy odwiedzić wszelakiego rodzaju wędzarnie.